• -50%

Komfortná 5mm podložka na jogu Hidden Guru

895 Kč Zľava 50%
1 790 Kč
S DPH

Zosilnená verzia pre väčšie pohodlie, oporu a bezpečia. Je ekologická, odolná a má protišmykový povrch, ktorý prináša komfort a bezpečie aj v náročných pozíciách.

Povrch
Tloušťka
Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Do 2 až 4 pracovných dní u Vás

 

Tabuľka veľkostí pre oblečenie

Podložka na jogu je vyrobená zo 100% prírodného recyklovateľného kaučuku a na povrchu má savou semišovú vrstvu z mikrovlákna. Je ekologická, neobsahuje toxíny, silikóny, ftaláty a PVC. Táto jógamatka má široké spektrum použitia, je určená na všetky druhy jogy, ako je Aštanga jóga, Hatha joga, Vinyasa jóga, Bikram jóga alebo napríklad Iyengar jóga. Je odolná, trvanlivá a absorbuje vlhkosť. Má moderný a unikátny dizajn v krásnych farbách.

Materiál:

spodní vrstva z přírodního kaučuku

vrchní vrstva z polyesteru

Rozměr:

1830 x 610 x 5 mm

Váha:

3 kg

Kód produktu:

YIS-20MM-0219

Barva:

Barvy na monitoru se mohou lišit od skutečného odstínu.

Údržba:

Před cvičením můžete podložku postříkat rozprašovačem s vodou, zvýšíte tím její přilnavost. Po použití podložku utřeme od potu a teprve potom srolujte. Pokud je po cvičení podložka mokrá, doma ji ještě rozložte a nechte uschnout. Při čištění doporučujeme pouze otřít hadříkem, který jste namočili do vlažné vody s trochou mýdla, poté vysušit ručníkem. Nepoužívejte čistící prostředky s olejem. Nesušte na přímém slunci ani v sušičce.