O nás

Yoga in style je česká značka sportovního oblečení, pomůcek a doplňků, jejichž uplatnění naleznete především při cvičení jógy, pilates, fitness nebo třeba jen na procházce. U našich produktů klademe důraz na jejich funkčnost, kvalitu a univerzálnost spolu s promyšleným designem a nízkými dopady na životní prostředí v rámci jejich produkce. Ekologie je pro nás důležitým faktorem a tak u nás najdete velký výběr zboží vyrobených z přírodních materiálů.

V rámci kolekce oblečení eshopu yogainstyle.cz si můžete vybrat volnější top a pohodlné kalhoty, legíny s ladící podprsenkou či krásné tílko. Najdete zde jak oblečení z funkčních materiálů, které jsou pružné a přizpůsobí se Vaší postavě, tak i z přírodního a ekologického bambusového úpletu, který je neuvěřitelně komfortní, skvěle pohlcuje vlhkost a ocení ho i dámy s citlivou pletí.

U našich podložek můžete ocenit originální a moderní design v kombinaci s pohodlím a funkčností. Naše jógamatky jsou vyrobeny z přírodního kaučuku a jejich semišový povrch je z mikrovlákna nebo polyuretanu. Potřebujete podložku na cestování, na lekce jógy nebo potřebujete velký komfort při domácím použití? U nás si vyberete z různé síly podložek, povrchů nebo stylů.

Pro zlepšení flexibility při cvičení si můžete inspirovat naší nabídkou pomůcek, které Vám pomohou pro dosažení náročnějších ásan. Na druhé straně při meditaci, relaxaci či různých dechových technikách využijete naše meditační polštáře a válce které jsou navrženy tak, abyste se cítili velmi komfortně.

Spojení s jógou ovlivňuje mnoho aspektů našeho života a šperky z přírodních kamenů jsou jedním ze způsobů vyjádření našeho životního stylu. Po staletí jsou vyhledávány pro svůj léčebný účinek a zlepšení životní energie. Pomáhají překonávat stres a deprese, odstranit z těla toxiny a aktivovat sebe léčbu. Prohlédněte si naše nabídku šperků.

V našem eshopu si můžete pořídit rovněž řadu doplňků jako jsou pásky, praktická taška na Vaši jógamatku či ergonomická láhve na vodu v designu podtrhující Váš styl a Vaši osobnost.

Vše co děláme, děláme se zájmem a láskou a budeme rádi, když Vás naše kompletní nabídka osloví designem, kvalitou zpracování či svou praktičností.

Děkujeme za Váš zájem o naše produkty a služby!

Tým Yoga in style