left banner

Dodání zboží

Objednané zboží expedujeme zpravidla během 2 – 3 pracovních dnů prostřednictvím prověřených přepravních společností. Výběr přepravce a cenu přepravného volíte během Vaší objednávky. Zboží je baleno do kartonových krabic a je přebalováno smršťovací folií jako ochrana proti jeho poškození.

Dbejte prosím zvýšenou pozornost při přebírání zásilek a kontrolujte, zda nebyl obal během přepravy poškozen. V případě odmítnutí převzetí zboží zaslaného prostřednictvím přepravce na základě platné objednávky potvrzené prodávajícím z jiných než zákonných důvodů je prodávající oprávněn po kupujícím požadovat náhradu škody, která bude prodávajícímu způsobena. Platba probíhá dle Vámi zvoleného způsobu v rámci Vaší objednávky a to buď dobírkou nebo přes zabezpečenou platební bránu. Pro více informací ohledně průběhu nákupu a dalších podmínkách prosím shlédněte Obchodní podmínky našeho eshopu yogainstyle.cz.

Možnosti a ceny přepravy: dodání na sběrné místo v rámci služeb Zásilkovny.cz / 59 Kč; dodání do domu ve spolupráci s kurýrní společností DPD / 99 Kč; objednávky nad 2000 Kč / přeprava zdarma; poplatek za dobírku / 39 Kč

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Tým Yogainstyle.cz