Dodání a vrácení zboží

Objednané zboží expedujeme zpravidla během 2 – 3 pracovních dnů prostřednictvím prověřených přepravních společností. Výběr přepravce a cenu přepravného volíte během Vaší objednávky. Zboží je baleno do kartonových krabic a je přebalováno smršťovací folií jako ochrana proti jeho poškození.

Dbejte prosím zvýšenou pozornost při přebírání zásilek a kontrolujte, zda nebyl obal během přepravy poškozen. V případě odmítnutí převzetí zboží zaslaného prostřednictvím přepravce na základě platné objednávky potvrzené prodávajícím z jiných než zákonných důvodů je prodávající oprávněn po kupujícím požadovat náhradu škody, která bude prodávajícímu způsobena. Platba probíhá dle Vámi zvoleného způsobu v rámci Vaší objednávky a to buď dobírkou nebo přes zabezpečenou platební bránu. Pro více informací ohledně průběhu nákupu a dalších podmínkách prosím shlédněte Obchodní podmínky našeho eshopu yogainstyle.cz.

Možnosti a ceny přepravy v rámci České republiky

Dodání na výdejní místo se společností Zásilkovna.cz / 59 Kč; dodání na adresu s kurýrní společností PPL / 99 Kč; u objednávek nad 2000 Kč je přeprava zdarma; poplatek za dobírku / 39 Kč. V případě vrácení zboží z objednávky s benefitem „doprava zdarma“ si prodávající vyhrazuje právo z vrácené částky odečíst odpovídající cenu poštovného, pokud hodnota zbývajícího zboží nepřesáhne 2000 Kč a kupujícímu z tohoto důvodu zaniká nárok na poštovné zdarma.

Pokud si přejete zboží z jakéhokoliv důvodu vrátit, můžete tak učinit v rámci 14-ti denní zákonné lhůty (platí pro spotřebitele). Zásilku nám můžete nejlépe zaslat na pobočku společnosti Zásilkovna.cz č. 8643 - Sokolovna v Poříčí nad Sázavou, nebo na adresu naší společnosti s jakoukoli jinou dopravní společností. Náklady na vrácení nese odesílatel. Pokud potřebujeme pouze vyměnit velikost, pošlete nám zprávu nebo kontaktujte naši zákaznickou linku.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Tým Yogainstyle.cz